Licencja rejestracji

Witamy na Forum VAG Łódź!

Poniżej kilka najważniejszych postanowień regulaminu oraz przydatnych informacji.

Spoty VAG Łódź odbywają się w każdy czwartek od godziny 19 pod Halą Sportową (obok samolotu) ul. Politechniki/Stefanowskiego.

Wlepki klubowe dostępne u Adminów i Moderatorów na spotach i zlotach.

Wyciąg z regulaminu:

Aktywacje kont odbywa się przez Zarząd w kolejności rejestracji na Forum.

§ 1. Jeżeli jesteś „nowy” na Forum przywitaj się w dziale Powitać.

§ 2. Forum „VAGLODZ.pl powstało z myślą o ludziach posiadających pasję do motoryzacji a w szczególności do aut z Grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda).

§ 3. Rejestracja na Forum jest bezpłatna, nie pobieramy żadnej opłaty za członkostwo w społeczności VAG Łódź.

§ 4. Zabrania się używania w postach i na shoutbox koloru czerwonego – wpisy tego koloru umieszczają tylko i wyłącznie Administratorzy i Moderatorzy Forum.

§ 5. Kategorycznie zabrania się na Forum (w tym shoutbox) używania wulgaryzmów, bluźnierstw, przekleństw, ich skrótów oraz oszukiwania cenzorów, znieważania, zaczepiania innych Użytkowników Forum. Wszelkie niejasności proszę załatwiać na PW.

§ 6. Na Forum obowiązuje bezwzględny zakaz dublowania kont przez Użytkowników. Każdy Użytkownik ma tylko i wyłącznie jedno aktywne konto, nie ma również możliwości że konto użytkuje z kolegą, tatą bratem. Takie konta będą usuwane lub banowane.

§ 7. Zabrania się umieszczania zdjęć, avatarów, podpisów, linków do stron powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia, zboczenia, uwłaczające innym Użytkownikom, obrażających wyznania religijne, pochodzenie, rasę, kolor skóry, antysemickie, nazistowskie, itp.).

§ 8. Zabrania się umieszczania na Forum linków do dzieł prawnie chronionych (filmy, zdjęcia, utwory MP3, instrukcje, książki itp.).

§ 9. Zabrania się umieszczania reklam innych for, warsztatów, sklepów bez zgody Administracji. Jeżeli chcesz nawiązać współpracę z Forum skontaktuj się z Administratorem.

§ 10. Użytkownicy Forum publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zarząd oraz właściciel serwera, na którym znajduje się ów Forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na łamach Forum Dyskusyjnego.

§ 11. Wszelkie pytania do Administratorów i Moderatorów kierujemy na PW.

§ 12. Zarząd Forum od dnia 05.03.2012 tworzą combo21 oraz czajusPL i nie ma możliwości odwołania ich z tego stanowiska.

§ 13. Oszuści, naciągacze i krętacze zostaną zablokowani na Forum do czasu wyjaśnienia sprawy, jeżeli to nie pomoże lub sprawa się nie wyjaśni, zostaną zbanowani - takie przypadki proszę zgłaszać Administratorom Forum.

§ 14. Forum jest dla ludzi którzy nie stwarzają problemów lubią dobrą zabawę dla których liczy się pasja i co najważniejsze pomagają sobie nawzajem.

§ 15. Jeżeli nie akceptujesz warunków niniejszego Regulaminu, nie korzystaj z Forum.

Klikając przy rejestracji na pole "Zgadzam Się na te warunki" zaakceptowałeś PEŁEN REGULAMIN FORUM oraz jego postanowienia oraz Politykę prywatności. Prosimy zapoznać się z pełnymi regulaminami.

Życzymy miłego korzystania z Forum.

Zarząd VAG Łódź